چهارشنبه سی ام خرداد ماه

اختتامیه ششمین دوره لیگ تیراندازی استان خراسان رضوی برگزار شد

مراسم اختتامیه ششمین لیگ تیراندازی استان با عنوان (جام استاد جوان) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مراسم اختتامیه ششمین لیگ تیراندازی استان با عنوان (جام استاد جوان) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد. کتر سید علی اکبر هاشمی جواهری، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این مراسم اظهار داشت: ورزش جذابیتی دارد که مردم حاضر هستند برای آن هزینه کنند. ظرفیت های ورزش هنوز درست توسعه پیدا نکرده است.  ورزش در دنیا به گونه ای است که حتی صنعت را نیز حمایت می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاکید کرد: ورزش همگانی تیراندازی به گونه ای است که مردم دوست دارند آن را انجام دهند و لذت ببرند، اما فرهنگ سازی لازم انجام نشده است. اگر سالن های تیراندازی نمی توانند هزینه ها را تامین کنند یک اشکالی است که به این ورزش وارد است. نظرم روزانه تعداد زیادی از مردم هستند که برای حضور در سالن های تیراندازی هزینه می کنند، اما ما باید این مسیر را برای آنها مشخص کنیم.

وی با اشاره به لزوم قرار گرفتن تابلوهایی از قهرمانان ورزشی در قسمت نرده های ورودی اداره کل ورزش و جوانان استان، بیان کرد: قهرمانان باید دیده شوند تا انگیزه لازم را برای ادامه مسیر کسب کنند.  

گفتنی است؛ در این مراسم از استاد محمد سرگلزایی جوان ورزشکار و مربی پیشکسوت تیراندازی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اعضای هیات تیراندازی استان و ورزشکاران و مربیان این رشته تجلیل شد.