یکشنبه سیزدهم اسفند ماه

تاکید قربانی بر همکاری ایران و عمان جهت توسعه رشته تیراندازی در منطقه

رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان بر توسعه همکاری بین ایران ‌و عمان به منظور افزایش مدال‌آوری دو کشور در المپیک و مسابقات جهانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در حاشیه اردوی تیم ملی تیراندازی عمان در سایت تیراندازی آزادی و برگزاری دیدار دوستانه این دو تیم، مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان با ناخدا یکم راشد، سرپرست این تیم دیدار کرد و ضمن خوشامدگویی به اعضای کادر فنی و تیراندازان این تیم، گفت: تیراندازی یک رشته المپیکی و پر مدال است و باید تلاش کنیم تا با همکاری دو کشور مدال‌های بیشتری را به دست آوریم و با همکاری و تعامل با کشورهای همسایه و منطقه سبد مدال‌آوری خود را در این رشته بالاتر ببریم.

وی در ادامه افزود: ما در ایران از نظر مربی، داور و تیرانداز مشکلی نداریم و تیم‌های ملی تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی ما در رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در اردو هستند. همچنین مسابقات گلوله‌زنی را اضافه کردیم و همچنان به دنبال توسعه این رشته در کشور هستیم.

راشد،سرپرست تیم تیراندازی عمان نیز گفت: به منظور ارتقا و گسترش تیراندازی در کشور عمان به دنبال همکاری با ایران بودیم.  پیش از این اردو‌های ما در کشور‌های دیگر برگزار می‌شد اما تصمیم گرفتیم ارتباط بیشتری با ایران داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: ما علاقه‌مند هستیم که میزبان داوران، مربیان و تیراندازان کشور ایران در عمان باشیم و همکاری‌ها افزایش یابد.

همچنین این دیدار قرار شد اردوها و مسابقات دوستانه بین دو کشور در  رشته‌اهداف پروازی نیز در آینده نزدیک برگزار شود.

در پایان سرپرست تیم عمان از طرف فدراسیون تیراندازی این کشور قاب عکس نفیسی با نماد فدراسیون عمان را به مرتضی قربانی اهدا کرد.

در این دیدار عباس محمدی و مهدی مبینی، نایب رییس و دبیر فدراسیون،ناصر رسولی، رئیس سازمان تیم‌های ملی و شیرازی حضور داشتند.

انتهای پیام/