جمعه بیست و چهارم فروردین ماه

قربانی: باید در هیئت اجرایی تصمیمات درست و در جهت منافع همه فدراسیون‌ها گرفته شود.

رئیس فدراسیون تیراندازی برنامه های خود جهت ثبت نام در پست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرتضی قربانی پس از ثبت نام در پست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک اظهار داشت:  در هیئت اجرایی ثبت نام کردم دلیل آن این است که دوستان و شخصیت‌های عزیزی هستند که توان مدیریت را دارند. در تیراندازی وسعت کاری زیادی در سطح استان‌ها و 31 هیئت تیراندازی داشتیم. خوشبختانه کار با سرعت در فدراسیون پیش می‌رود لذا احساس وظیفه کردم به کمک مجموعه کمیته ملی المپیک بیایم.

وی در ادامه افزود: کار کمیته سخت است زیرا وظیفه آن  توسعه ورزش‌های المپیکی و پر مدال است و با سرعت و باید با دقت به مجموعه کمیته ملی المپیک کمک کنیم. در این رابطه راهبری مناسب برای ارتقای جایگاه کشور در  المپیک و بازی‌های آسیایی یکی از اهداف من است. جایگاه ورزش کشور باید در بازی‌های المپیک و جهان و آسیا ارتقا یابد.

رئیس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: در سند تحول دولت به رشته های پر مدال اشاره شده و باید به سمتی برویم که از مدال‌های جهانی و آسیایی بیشتر بهره مند شویم.

وی افزود: ما برای حفظ منافع ملی، همه فدراسیون‌ها را مد نظر داریم و صرف حمایت از تیراندازی نیامدم. با ارتباط با مجلس و دولت و نیروهای مسلح در جهت رفع مشکلات فدراسیون‌ها گام‌های موثر و مفید بر می‌داریم. این برنامه‌ها در حوزه مدیریت کلان در حوزه قانون‌گذاری در داخل کشور و توسعه روابط بین المللی دنبال می‌شود و صرفا به فدراسیون خود نمی‌پردازیم.

قربانی تاکید کرد: کمیته ملی المپیک محل ایجاد هم گرایی است و باید در هیئت اجرایی تصمیمات درست و در جهت منافع همه فدراسیون‌ها گرفته شود. آنچه مسلم است باید هیئت اجرایی به دنبال تصمیم گیری و تصمیم سازی منافع همه فدراسیون‌ها گام بردارد. باید به فدراسیون‌های المپیکی و غیر المپیکی در جهت درست کمک کنیم و همه فدراسیون ها نیاز به کمک دارند.

وی تصریح کرد: ما در مجمع رشته‌های پر مدال و رشته‌های پایه و در مجموع 58 عضو در مجمع داریم و از همه درخواست می‌کنم رایی که  می‌دهند به کسانی باشد که توانایی بالایی داشته باشند و به ارتقای کمیته در داخل و خارج از کشور کمک کنند.

انتهای پیام/