سه شنبه دوم مرداد ماه

دعوت رئیس هیات تیراندازی استان البرز جهت حضور در دور دوم انتخابات رئیس جمهور

محمد خالقی در پیامی از عموم مردم و خانواده تیراندازی دعوت به حضور پرشور در پای صندوق‌های رای کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی استان البرز، محمد خالقی، رئیس هیات تیراندازی استان البرز، طی  پیامی  از عموم مردم  به ویژه جامعه ورزش و خانواده بزرگ تیرانداری استان البرز جهت مشارکت پرشور در دور دوم انتخابات  چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت کرد.

 

پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امنیت، عزت، اقتدار، آرامش، پیشرفت و سایر داشته‌های ارزشمند امروز ایران اسلامی، میراث گرانب‌‌‌های شهدای عالیقدر انقلاب و مردمان فداکار، غیور و پرتلاشی است که تحت لوای ولایت فقیه، مردانه و بی‌ادعا در میادین و عرصه‌های گوناگون، خوش درخشیدند و علی رغم وجود تحریم‌ها و پیکار نابرابر با قدرت‌های استعمارگر، ظالم و مستبد، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را بر فراز قله‌های علم، فرهنگ، هنر و ورزش جهان به اهتزار درآوردند.

 

اکنون باز هم میدان دیگری در پیش روی همه ماست. ۱۵ تیرماه، فرصتی برای ثبت پیروزی بزرگ دیگری در کارنامه پرافتخار ایرانیان و میعادگاه غلبه بصیرت، امید و آرمانخواهی ملت خداجوی ایران بر عملیات روانی و تبلیغات منفی دشمنان در ترویج ناامیدی، انفعال و بی تفاوتی است. قطعا مشارکت شورآفرین ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری، تصویری شکوهمند از نشاط و پویایی ایرانیان غیور در پیش چشم جهانیان به نمایش خواهد گذاشت. حضور آگاهانه، مسئولانه و حداکثری مردم عزیز ایران در پای صندوق‌های رای و استفاده شایسته از حق قانونی، مؤثر و تعیین‌کننده خود، موجب افزایش سرعت حرکت کشور در مسیر رشد و تعالی به سوی قله‌های بلند تمدن نوین اسلامی، حفظ اتحاد ملت و دولت، تثبیت اقتدار ملی و انتخاب فرد اصلحی می‌شود که خالصانه در راه خدمت به مردم و اعتلا و سربلندی هر چه بیشتر ایران اسلامی گام می‌نهد.

اکنون بر ماست که به پاس قدردانی از  شهدای سرفراز سرزمین‌مان و برای ادای دین و تکلیف شرعی خود، مشتاقانه در پای صندوق‌های رای حاضر شویم و همچون گذشته به ندای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) لبیک بگوییم.

از این رو وعده همه ما، حضور مقتدرانه در پای صندوق‌های رای در روز جمعه، ۱۵تیرماه برای خلق حماسه‌ای دیگر است تا به مدد الهی و داشتن نیت‌های خیر و خدایی در انجام این فریضه سرنوشت‌ساز، مسیر امنیت، ثبات و پیشرفت کشور برای تحقق ایران تمدن‌ساز را قدرتمندتر از گذشته بپیماییم و با انجام این عمل صالح و شایسته، موجب رضایت و خشنودی حضرت حق و شادی دل امام عصر حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) شویم.

«ان شاالله»