سه شنبه دوم مرداد ماه

پیام مرتضی قربانی در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

قربانی: انشالله در روز جمعه با اقتدار کامل همه ما پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد و فرد اصلح را بر کرسی قدرت اجرایی کشور منصوب می‌نماییم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه، ۱۵ تیر ماه در پیامی مردم را دعوت به حضور در پای صندوق‌های رای کرد.

 

در این پیام آمده است: 

 

بسمه تعالی

پیامبر (ص) فرمودند:

ألا کُلُّکُم راعٍ و کُلُّکُم مَسؤولٌ عَن رَعِیَّتِه

بدانید هر کدام از شما مسئول هستید و درباره افرادی که به سخن شما گوش می‌دهند بازخواست خواهید شد.

 

جوانان و نوجوانان، ورزشکاران،قهرمانان، حماسه آفرینان و ملت شریف ایران

 

ایران یک امپراطوری بزرگ اسلامی است و سال ها قدرت های چپ و راست درصدد برآمدند تا این کشور را نابود کنند و میلیون ها نفر از مردان، زنان و کودکان این مرز و بوم را در قحطی به قتلگاه فرستادند و در تدارک تجزیه و نابودی ایران بودند تا حاکمیت غربی و شرقی خود را بر ملت ما حاکمیت ببخشند اما به برکت حضور و اقتدار امام خمینی (ره) ملت و همه مجاهدان راه خدا در صحنه انقلاب حاضر و از سرحداد، حیثیت و شرف ملت ایران دفاع کردند. آنها برای نابودی ایران اسلامی ۸ سال با تمام امکانات نظامی دولت شرق و غرب بر ملت تاختند اما نتوانستند یک وجب از خاک ایران را تجزیه کنند و این همان رای‌هایی بود که شهدا  تقدیم استقلال ایران کردند.

 

شاهد بودم در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در مناطق جنگی زیر آتش بمباران و خمپاره رزمندگان عزیز و همه شهدا و جانبازان در صحنه نبرد به فرمان امام خمینی لبیک گفته و در همه  انتخابات‌ها و تصمیم سازی های کشور حضور یافتند و اکثر آنها به درجه شهادت نایل شدند.

 

امروز جوانان، نوجوانان، پدران، مادران و همه آحاد ملت باید دست در دست دهند و در پای صندوق های رای برای انتخاب رییس جمهور اصلح انشالله رای خود را با نام شهدا و کسانی که در راه اسلام زحمت کشیدند به صندوق بریزیم و قلب امام عصر (عج)، رهبر عزیز انقلاب و روح شهدا را شاد و مسرور کنیم. هر رای ملت شریف ایران مشت محکمی در دهان یاوه گویان چپاولگران و دشمنان ایران و ملت است.

 

انشالله در روز جمعه با اقتدار کامل همه ما پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد و فرد اصلح را بر کرسی قدرت اجرایی کشور منصوب می‌نماییم.

در پایان درود می‌فرستم بر ملت شریف ایران، جوانان، نوجوانان، ورزشکاران و قهرمان، حماسه آفرینان و  پدران، مادران، زنان و فرزندان شهدا

 

برادر شما، خادم حضرت زهرا (س)

سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی