پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه

مراسم بدرقه تیم‌های ملی تفنگ و تپانچه به مسابقات اندونزی برگزار شد+ اسامی ورزشکاران اعزامی

جهت حضور در مسابقات توزیع سهمیه المپیک پاریس، 13 تیرانداز کشورمان در تفنگ و تپانچه راهی اندونزی می شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مراسم بدرقه تیم‌های ملی تفنگ و تپانچه کشورمان جهت حضور در مسابقات توزیع سهمیه المپیک در جاکارتای اندونزی، در محل فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

ناصر رسولی، دبیر کل فدراسیون تیراندازی در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای نمایندگان کشورمان خاطرنشان کرد: سطح این مسابقات بسیار بالا است و بهترین‌های آسیا در آن حضور دارند. تیراندازی ایران تا کنون موفق به کسب دو سهمیه المپیک شده و امیدوارم این سهمیه ها افزایش یابد.

وی در ادامه تاکید: فدراسیون تیراندازی تلاش کرد تا بهترین شرایط را برای ملی‌پوشان فراهم کند و شما نیز با تلاش خود و کادر فنی قطعا بهترین‌ها را به نمایش خواهید گذاشت.

حجت‌الاسلام سیفی، مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون تیراندازی نیز عنوان کرد: تلاش و پشتکار مهم ترین عامل موفقیت است و در کنار نیز باید بر خداوند توکل کرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

جواد فروغی، امیر جوهری‌خو، سجاد پور حسینی، هانیه رستمیان و گلنوش سبقت الهی در تپانچه و الهه احمدی، نجمه خدمتی، فاطمه کرم‌زاده، فاطمه امینی، یلدا سلیمانی، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیر محمد نکونام در بخش تفنگ نفرات اعزامی به اندونزی هستند. 

گفتنی است، ناصر رسولی نیز به عنوان سرپرست و محسن نصر اصفهانی و مریم طالبی سرمربیان تیم‌های ملی تپانچه و تفنگ نیز این تیم را همراهی می‌کنند.

آخرین مرحله مسابقات توزیع سهمیه المپیک در قاره آسیا از ۱۵ تا ۲۸ دی ماه در اندونزی برگزار می شود.