پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه
بزرگداشت شهدای گمنام و حماسه خرمشهر

پایان رقابت یکصد تیرانداز در محمودآباد / تراپ‌های تاپ در استان مازندران به رقابت پرداختند

با رقابت بیش از ۱۰۰ تیرانداز اهداف پروازی در خشت‌سر محمودآباد برترین‌های کشور در رشته تراپ معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی استان مازندران، در این رقابت‌ها که به منظور بزرگداشت شهدای گمنام و حماسه خرمشهر و با عنوان جام حفاظت از محیط زیست و به همت هیأت تیراندازی شهرستان محمودآباد برگزار شد، ورزشکانی از ۴ استان مازندران، گیلان، گلستان و تهران در زمین ورزشی روستای خشت‌سر به رقابت پرداختند.

 

این مسابقات با حضور فرماندار، فرمانده انتظامی و رئیس اداره محیط زیست محمودآباد و اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای خشت‌سر برگزار شد و در نهایت در پایان دور مقدماتی، شش تیرانداز راهی دیدار نهایی شدند و برای کسب عناوین اول تا ششم رقابت کردند.

 

در پایان رقابت‌ها، شش تیرانداز برتر در دور نهایی نیز به رقابت ادامه دادند که در نهایت عباس ملکی از آمل قهرمان شد و بهرام طالبی از جویبار و جواد شریف نژاد از بابل در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

همچنین عارف پسرکلو از گلستان، صالح آقاجانی و محمد حسن‌پور از بابلسر به ترتیب رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند.

 

این مسابقه با همکاری دهیاری و شورای اسلامی خشت‌سر و حمایت گروه تولیدی درب و پنجره پرشین وین برگزار شد و به نفرات برتر ۵۰ تا ۱۵ میلیون هدایای نقدی پرداخت گردید.

 

مراسم اهدای مدال و حکم قهرمانی نیز با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد، علی‌مصطفی رجبی دبیر هیات تیراندازی مازندران و موسوی رئیس هیات تیراندازی محمودآباد برگزار شد و از کم سن‌ترین تیرانداز شرکت کننده نیز تجلیل گردید.

انتهای پیام/