یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۶

به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) برگزار شد/ دومین مرحله مسابقات تیراندازی ویژه اصحاب رسانه استان خوزستان+ تصاویر

دومین مرحله از مسابقات تیراندازی به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) ویژه اصحاب رسانه استان خوزستان در سالن قدس اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی به نقل از هیات تیراندازی خوزستان، دومین مرحله از مسابقات تیراندازی به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) ویژه اصحاب رسانه استان خوزستان در سالن قدس اهواز برگزار شد. این  مسابقه که با استقبال خوبی از سوی شرکت کنندگان مواجه شده بود بیش از ۱۰ گروه از اصحاب رسانه استان که متشکل از ۶۰ آقا و خانم در رشته های تفنگ و تپانچه بادی بودند با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات و در بخش تپانچه آقایان، اردشیر کلانی به قهرمانی رسید و سید مصطفی و سید محمد حسینی به ترتیب در رده های دوم و سوم جای گرفتند.

در رشته تفتگ آقایان نیز غلامرضا فرتاشی اول شد، کردمان پویش به نایب قهرمانی رسید و سید حمید حسینی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در رشته تپانچه بانوان نیز پروین سلحشوری عنوان نخست را به خود اختصاص داد، پریسا زنگنه منش نایب قهرمان شد و اکرم شهنی سوم شد.

در رشته تفنگ بانوان نیز لیلا زارع به قهرمانی رسید، ایراندخت کاشانی دوم شد و روشنک یوسفی عنوان سوم را به دست آورد.

همچنین شاهرخ حسن پور به عنوان  مسول کمیته مسابقات استان خوزستان  و سرداور و علی مهدی پور، صدیقه بیت سیاح و فاطمه حسونی و به عنوان داور، قضاوت این رقابت ها را بر عهده داشتند.

پیشنهاد ما

رقابتهای تیراندازی قهرمانی جوانان جهان/ پایان کار نمایندگان کشورمان در تفنگ درازکش مردان

اولین روز از رقابتهای تیراندازی قهرمانی جوانان جهان با قرار گیری ۳ نماینده کشورمان در …