هفته هفتم و هشتم مسابقات تفنگ بانوان برگزار شدهفته هفتم و هشتم تفنگ بانوان در ادامه چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک سلاح‌های بادی معوقه سال 99 به میزبانی سام‌سها گستر مازندران و شهید چمران میبد، پنجشنبه 27 آبان، در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته هفتم تفنگ بانوان در حالی برگزار شد که تیم‌های پاس، دریاچه ارومیه، نزاجا، سام‌سها گستر مازندران و خلیج بوشهر به ترتیب موفق به شکست حریفان خود هیئت البرز، تیگرا، هیئت قم، فولاد هرمزگان و شهید چمران میبد در دیدارهای رو در رو شدند.
همچنین در نوبت عصر و هفته هشتم این رقابت‌ها نیز تیم‌های تیگرا، نزاجا، دریاچه ارومیه، خلیج بوشهر و سام‌سها گستر مازندران به ترتیب مقابل حریفان خود هیئت البرز، پاس، فولاد هرمزگان، هیئت قم و شهید چمران میبد به برتری رسیدند.
گفتنی است در پایان هفته هفتم و هشتم این مسابقات در رشته تفنگ، 8 نفر به فینال راه پیدا کردند که از میان آنها خانم‌ها نورا کسرا از تیگرا، فاطمه حسین‌زاده از خلیج بوشهر و مریم زابلی‌زاده از تیگرا به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کنند.
شایان ذکر است حسینی، رئیس سازمان لیگ به همراه کهرنگی، نائب رئیس بانوان و باقری، مربی تیم ملی با حضور در محل برگزاری مسابقات در مراسم اهدای جوایز به نفرات برتر شرکت کردند.