هفته سوم و چهارم تپانچه بانوان برگزار شدچهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک سلاح‌های بادی معوقه سال 99 امروز (پنجشنبه) 29 مهرماه با برگزاری هفته سوم و چهارم بانوان در رشته تپانچه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این دوره از رقابت‌ها که تیم‌های هیئت قم، آرس، امیدهای تیراندازی، هیئت البرز و تیگرا به میزبانی سام‌سها گستر و فولاد هرمزگان در آن حضور داشتند، امروز (پنجشنبه) 29 مهر هفته سوم این مسابقات در رشته تپانچه بانوان در نوبت صبح برگزار شد که نهایتا در دیدارهای رو در رو تیم‌های آرس، فولاد هرمزگان و هیئت البرز به ترتیب در مقابل هیئت قم، تیگرا و سام سها گستر مازندران موفق به پیروزی شدند.
همچنین در نوبت عصر و هفته چهارم این رقابت‌ها نیز تیم‌های آرس، هیئت قم و هیئت البرز به ترتیب مقابل حریفان خود امیدهای تیراندازی، سام سها گستر مازندران و تیگرا به برتری رسیدند.
گفتنی است در پایان هفته سوم و چهارم این مسابقات و از جمع 8 نفر راه‌یافته به فینال خانم‌ها ضحا حداد از هیئت قم، مریم خوانساریان از آرس و سمیه یاسی از فولاد هرمزگان موفق شدند به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کنند.
شایان ذکر است حسینی، رئیس سازمان لیگ، نجفی و خدابنده‌لو مربیان تیم ملی به همراه جواد فروغی قهرمان المپیک، در مراسم اهدای جوایز به نفرات برتر شرکت کردند.
همچنین در حاشیه این مراسم باشگاه فولاد هرمزگان از خانم الهام هریجانی تیرانداز رشته تپانچه این باشگاه تقدیر و تشکر به عمل آورد.