هفته دوم مسابقات لیگ برتر اهداف پروازی برگزار شدهفته دوم از دومین دوره مسابقات لیگ برتر اهداف پروازی به میزبانی چشم‌انداز آرش امروز (جمعه) 23 مهرماه 1400 در سایت اهداف پروازی زنده‌یاد محمدعلی اینانلو واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در هفته دوم این دوره از رقابت‌ها 6 تیم زاگرس شیراز، دراک شیراز، فولاد مبارکه سپاهان، صنایع بازیافت راتا شمال و هیئت ایلام به میزبانی چشم‌انداز آرش، با هم به رقابت پرداختند. ضمنا تیم بیمارستان نیکان این هفته با قرعه استراحت روبه‌رو بود.
در نهایت از بین تیم‌های حاضر در هفته دوم این رقابت‌ها، حسین دهقان از دراک شیراز، آرین سلیمی‌نیا از زاگرس شیراز و محمدحسین پرورش‌نیا از فولاد مبارکه سپاهان در ماده تراپ آقایان و امیرمحمد دادگر از فولاد مبارکه، البرز اینالو از زاگرس شیراز و عبدالقادیر شیرمحمدی از دراک شیراز در ماده اسکیت به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و همچنین در ماده تراپ بانوان و جوانان نیز شیوا فرح‌پور از راتا شمال، مرضیه پرورش‌نیا از فولاد مبارکه سپاهان و محمدحسین خواست‌خدایی از دراک شیراز توانستند مقام‌های اول تا سوم را کسب کنند.
شایان ذکر است در جریان برگزاری هفته دوم، امیرمحمد دادگر در ماده اسکیت با کسب امتیاز 72 و همچنین شیوا فرح‌پور در بخش تراپ بانوان با کسب امتیاز 68 در سه راند متوالی موفق به ثبت رکوردی تازه در این دوره از رقابت‌ها شدند.
در پایان نتایج مرحله تیمی و انفرادی هفته اول مسابقات به شرح ذیل اعلام می‌شود:

     نتایج هفته دوم در ماده تراپ آقایان

     نتایج هفته دوم در ماده اسکیت

     نتایج هفته دوم در ماده تراپ بانوان و جوانان

     نتایج مرحله تیمی هفته دوم

     جدول رده‌بندی تیمی