هفته اول و دوم تپانچه آقایان برگزار شدچهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک سلاح‌های بادی معوقه سال 99 امروز (پنجشنبه) 22 مهرماه با برگزاری هفته اول و دوم آقایان در رشته تپانچه کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این دوره از رقابت‌ها که تیم‌های پردیسان، هیئت کردکوی، تیگرا، شاهین البرز، نوید خلیج فارس و بیمارستان بقیه‌الله به میزبانی نیروی زمینی ارتش و امیدهای تیراندازی در آن حضور داشتند، امروز (پنجشنبه) 22 مهر هفته اول این مسابقات در رشته تپانچه آقایان در نوبت صبح برگزار شد که نهایتا در دیدارهای رو در رو تیم‌های نزاجا، امیدهای تیراندازی، شاهین البرز و نوید خلیج فارس موفق به شکست حریفان خود شدند.
همچنین در بخش انفرادی هفته اول نیز آقایان اشکان مومنی و سید احمد موسوی از نزاجا و علی کلاتی از امیدهای تیراندازی توانستند بیشترین امتیازات را کسب کنند.
گفتنی است در بخش تیمی هفته دوم این رقابت‌ها تیم‌های نزاجا، نوید خلیج فارس، دانشگاه بقیه‌الله و پردیسان در مقابل حریفان به پیروزی رسیدند که در این بین آقایان امین شکرالهی از نوید خلیج فارس، علی کلاتی از امیدهای تیراندازی و سید احمد موسوی از نیروی زمینی ارتش نیز توانستند در بخش انفرادی بیشترین امتیاز را نسبت به سایر رقبا کسب کنند.
شایان ذکر است در پایان هفته اول و دوم مسابقات، آقایان سید احمد موسوی، امین شکرالهی، اشکان مومنی، علی کلاتی، یاسر سیدحسینی، سیدسجاد ابراهیمی، کسرا عقیلی و مجید مقصودی به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کردند که در نهایت سید احمد موسوی از نزاجا، امین شکرالهی از نوید خلیج فارس و اشکان مومنی از نزاجا عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.
همچنین علی دادگر، سرپرست فدراسیون تیراندازی نیز با حضور در محل برگزاری مسابقات به همراه حسینی، رئیس سازمان لیگ در مراسم اهدای جوایز به نفرات برتر شرکت کردند.
در پایان جدول نتایج تیمی و انفرادی در هفته اول و دوم این مسابقات به شرح ذیل اعلام می‌شود:

     نتایج تیمی هفته اول در رشته تپانچه آقایان

     نتایج انفرادی هفته اول در رشته تپانچه آقایان

     نتایج تیمی هفته دوم در رشته تپانچه آقایان

     نتایج انفرادی هفته دوم در رشته تپانچه آقایان

     نتایج فینال هفته اول و دوم تپانچه آقایان