آغاز ثبت نام دوره های تخصصی داوری درجه یک اهداف پروازی، تفنگ و تپانچهدوره های تخصصی داوری درجه یک اهداف پروازی در هفته سوم شهریورماه 1400 و همچنین دوره تخصصی داوری درجه یک تفنگ و تپانچه در هفته چهارم شهریور به میزبانی فدراسیون تیراندازی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، کمیته آموزش قصد دارد دوره های تخصصی داوری درجه یک در رشته های تفنگ و تپانچه و همچنین اهداف پروازی را با در نظر داشتن شرایط ذیل برگزار کند:
1- میزبان : فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران
2- محل برگزاری : تهران- مجموعه ورزشی آزادی
3- مدت دوره : دوره اهداف پروازی به مدت سه روز و دوره تفنگ و تپانچه به مدت چهار روز با ارائه جدیدترین قوانین داوری فدراسیون جهانی برگزار می گردد.
4- تاریخ برگزاری دوره ها: دوره تخصصی داوری درجه 1 اهداف پروازی هفته سوم شهریور ماه 1400و همچنین دوره تخصصی داوری درجه 1 تفنگ و تپانچه هفته چهارم شهریور
5- زمان ثبت نام : حداکثر 17 شهریور ماه
6- شرایط اولیه جهت ثبت نام :
- گذشت 3 سال از تاریخ صدور مدرک داوری درجه 2
- حداقل مدرک تحصیلی متقاضی کارشناسی
- ارائه گواهی مبنی بر همکاری به عنوان داورفعال از کمیته داوران فدراسیون تیراندازی

7- مدرس دوره : استاد مدعو
8- ظرفیت کلاس : 15 نفر
9- هزینه دوره : 650 هزار تومان قابل واریز به حساب درآمدی فدراسیون تیراندازی

توضیحات :
- ارائه امکانات رفاهی شامل خوابگاه و غذا در تعهد فدراسیون نمی باشد.
- زمان واریز مبلغ ثبت نام قطعی پیش از برگزاری دوره می باشد و برگشت آن به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. لذا در انتخاب دوره و اطلاع از شرایط ورود به دوره دقت کافی را لحاظ فرمایید.
- در هنگام حضور در دوره بیمه ورزشی معتبر و فایل اسکن احکام داوری و کارگاه ها را به همراه داشته باشند.

- جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیش ثبت نام با کمیته آموزش به شماره 02144739039 تماس حاصل فرمایید یا از طریق لینک زیر به گروه واتساپ پیش ثبت نام دوره درجه یک وارد شوید.


https://chat.whatsapp.com/HWki0m5xH5LB0j51Xq4lcJ