حسینی: چهاردهمین دوره لیگ دسته یک تفنگ و تپانچه بادی خرداد سال جاری برگزار می شودرییس سازمان لیگ فدراسیون تیراندازی گفت: با اعلام اصلاحیه دستور العمل چهاردهمین دوره لیگ دسته یک تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان این رقابتها در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ فدراسیون تیراندازی در این باره اظهار داشت: با توجه به ویروس کرونا و شرایط ویژه کشور برای برگزاری مسابقات در سال گذشته، این فدراسیون در نظر دارد چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان را در خرداد ماه سال جاری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار کند.
او در ادامه افزود: برهمین اساس دستورالعمل سال گذشته را اصلاح و اعلام کردیم تا تیم های متقاضی بتوانند حداکثر تا 29 اردیبهشت ماه فرصتی برای ارسال کامل مدارک به سازمان لیگ داشته باشند.
حسینی تصریح کرد: هر تیم موظف است حداکثر 5 تیرانداز را به کمیته برگزاری مسابقات معرفی نماید که از این تعداد یک نفر جوان و متولد 10 دی 1379 و بالاتر باشد.
رییس سازمان لیگ فدراسیون تیراندازی گفت: با توجه به اینکه این مسابقات مربوط به سال 99 می باشد، ورزشکارانی که در لیگ برتر آن سال حضور داشتند مجاز به همراهی تیم ها در لیگ دسته یک نمی باشند.
حسینی در پایان خاطر نشان کرد: این رقابتها نیز با فینال همراه خواهد بود که به نفرات برتر هر رشته جوایز نقدی اهدا خواهد شد. ضمنا در این دوره رده بندی نهایی رشته های تفنگ و تپانچه به صورت جداگانه انجام خواهد شد و دو تیم برتر هر رشته به پانزدهمین دوره لیگ برتر صعود می کنند.


     :اصلاحیه دستورالعمل لیگ تیراندازی دسته یک آقایان و بانوان

     :دستورالعمل سال گذشته لیگ برتر تیراندازی دسته یک آقایان و بانوان