اعضای تیم های ملی تفنگ و تپانچه بانوان تست آمادگی جسمانی دادنداعضای تیم ملی تیراندازی بانوان در دو ماده تفنگ و تپانچه که موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو شده اند در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی به نقل از آکادمی ملی المپیک، ورزشکاران حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی تیراندازی بانوان در دو ماده تفنگ و تپانچه که پیش از این موفق به کسب جواز حضور در بازی های المپیک توکیو شده بودند، با نظارت فرزانه چناقچی مربی بدنساز خود در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان و فاطمه کرم زاده از تیم ملی تفنگ به همراه هانیه رستمیان عضو تیم ملی تپانچه ورزشکاران حاضر در این اردو را تشکیل می دهند که تمرینات بدنسازی و فنی خود را از ابتدای دی ماه در سالن بدنسازی فدراسیون تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی آغاز کرده اند.
شایان ذکر است الهام هاشمی به عنوان مربی تیم ملی تفنگ و محسن نصر اصفهانی به عنوان مربی تیم ملی تپانچه هدایت این دو تیم را در اردو های مذکور بر عهده دارند.
تست درصد چربی، آزمون تعادل، قدرت پنجه، تنه به جلو، انعطاف پذیری شانه و دوی استقامت 1609 متر از جمله آزمون هایی بودند که توسط کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک از ملی پوشان تیرانداز گرفته شد.