فروغی: با تکرار چنین رکوردی در المپیک هم شانس بالایی دارمملی پوش المپیکی تیراندازی: در صورت تکرار رکورد مسابقات بین المللی اندونزی، می‌توانم مدال المپیک توکیو را کسب کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، جواد فروغی درباره قهرمانی اش در رقابت‌های تیراندازی آنلاین (برخط) اندونزی، گفت: در مرحله مقدماتی و فینال رقابت‌های بین المللی اندونزی رکورد‌های خوبی ثبت کردم و در صورت تکرار همین رکورد‌ها در بازی‌های المپیک، می‌توانم مدال و سکوی المپیک را کسب کنم.
او افزود: سطح کیفی رقابت‌های بین المللی اندونزی در حد دلخواه و درجه یک نبود، اما برای کسب تجربه و حضور در یک مسابقه از آن استفاده کردیم.
این ملی پوش المپیکی تیراندازی رشته تپانچه گفت: نحوه برگزاری مسابقات خوب بود، اما با توجه به نظارت نکردن به موقع و همزمان سرداور اندونزیایی در فینال، رقابت طولانی شد و مسابقه تقریبا دوبرابر حد معمول طول کشید و باعث خستگی ورزشکاران شد.
وی افزود: با وجود مشکلات ناشی از بیماری کرونا و ناپیوسته بودن تمرینات و اردو‌های تیم ملی، توانستیم در مسابقات برخط شرکت کنیم و در مجموع با این روند ناقص تمرینات، مسابقات اندونزی فرصت خوبی برای کسب تجربه و رقابت بود و می‌توانیم برای کسب نتایج بهتر امیدوار باشیم.
فروغی با اشاره به رقابت با قهرمانان سطح بالای جهان و المپیک، گفت: قبلا با قهرمانان بزرگی رقابت کرده ایم، بنابراین می‌توانیم رکورد‌های فعلی را با رکورد‌های آن‌ها مقایسه کنیم.
اوکه مرداد درگیر بیماری کرونا شده بود، در این مورد افزود: اوایل مرداد حدود سه هفته بیمار شدم و بعد از آن هم حدود سه هفته ضعف بدنی داشتم، به طوری که گرفتن اسلحه هم برایم سخت بود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما