شاهکار جواد فروغی در مسابقات آزاد اندونزیبا برگزاری مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی اندونزی جواد فروغی تیرانداز المپیکی کشورمان در رشته تپانچه بادی با امتیاز درخشان 244.2 در فینال با اختلاف زیاد نسبت به سایر رقبای خود موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها از روز گذشته در مرحله مقدماتی تپانچه بادی بانوان آغاز شده بود و امروز 18 آبان ماه با برگزاری مرحله مقدماتی تپانچه بادی آقایان و حضور 4 نماینده کشورمان پیگیری شد.
پس از اتمام مرحله مقدماتی در نهایت جواد فروغی با کسب 585 امتیاز به عنوان نفر اول راهی فینال شد. روز گذشته هم هانیه رستمیان دیگر ورزشکار المپیکی تپانچه ایران با امتیاز 578 به عنوان نفر اول فینالیست شده بود.
طبق تصمیم کمیته برگزاری مسابقات، فینال این رقابتها که با حضور 4 ورزشکار برتر بانوان و 4 ورزشکار برتر آقایان دنبال شد که نماینده کشورمان جواد فروغی با کسب امتیاز عالی 244/2 در جایگاه اول ایستاد و به عنوان قهرمان این رقابتها شناخته شد. هانیه رستمیان هم در نهایت جایگاه هفتم مسابقات را به خود اختصاص داد.
پس از فروغی نماینده کشورهای بنگلادش و هندوستان به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
همچنین با پایان مرحله مقدماتی دیگر تیراندازان کشورمان وحید گل خندان، چنگیز مسیب زاده و امیر جوهری خو به ترتیب با امتیازات 565، 563 و 561 به کار خود پایان دادند.
این رقابتها در مجموع دو بخش آقایان و بانوان با حضور 88 ورزشکار تپانچه از 7 کشور دنیا به میزبانی نمادین اندونزی و به صورت آنلاین برگزار شد.