گداری: 13 آبان، لیگ برتر اهداف پروازی کشور پس از 8 سال وقفه استارت می خورد/ " صنایع بازیافت راتا شمال" میزبان هفته نخست استرییس کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی از برگزاری هفته نخست لیگ برتر اهداف پروازی به مناسبت ولادت حضرت رسول (ص) و به میزبانی تیم صنایع بازیافت راتا شمال خبر داد.

علی گداری در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: با تصمیم فدراسیون و هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا در ورزش ، هفته نخست مسابقات لیگ برتر اهداف پروازی به صورت رسمی روز سه شنبه 13 آبان ماه با حضور مسئولان فدراسیون در میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.
او افزود: این مسابقات پس از 8 سال وقفه با شیوع جدید و با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی در رشته های تراپ زنان، ‌تراپ مردان و اسکیت مردان برگزار می‌شود که خوشبختانه با توجه به فاصله 2 متری تیراندازان این رشته در خط آتش و در فضای باز، امکان برگزاری مسابقات در هر شرایطی را برای ورزشکاران فراهم می کند.
گداری در ادامه گفت: صنایع بازیافت راتا شمال، دراک شیراز، هوماک، ارومیه، بیمارستان نیکان، پگاه و هیات تیراندازی کرمان، تیم های حاضر در این رقابتها هستند که از بین سایر تیم ها اعلام آمادگی رسمی کرده اند.
رییس کمیته مسابقات با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقات اذعان داشت: این مسابقات از 13 آبان آغاز و در 5 هفته تا 11 دی ماه ادامه دارد که در هفته نخست تیم ارومیه در مقابل هیات کرمان صف آرایی می کند. همچنین تیم هوماک با تیم صنایع بازیافت راتا شمال ( میزبان) و دراک شیراز در برابر تیم بیمارستان نیکان به مصاف یکدیگر خواهند رفت که در این هفته تیم پگاه در استراحت به سر می برد.
گداری تصریح کرد: در این رقابتها هر تیم 5 ورزشکار شامل سه تیرانداز از تراپ مردان، یک اسکیت مردان و یک تیرانداز تراپ زنان دارد که در سه راند پا به رقابت با حریفان خود می گذارند که در پایان به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
برنامه مسابقات به شرح پیوست زیر اعلام می گردد: