علی دادگر: ورزشکاران باید از حقوق خود مطلع باشندرییس فدراسیون تیراندازی صبح امروز در اولین جلسه کمیته حامیان ورزشکاران شورای المپیک آسیا گفت: آموزش ورزشکاران در حیطه های مختلف باید در دستور کار جدی OCA قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی در این جلسه که با حضور نمایندگان شش کشور آسیایی به صورت آنلاین برگزار شد علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و عضو کمیته حامیان ورزشکاران به عنوان نماینده ایران حضور داشت.
رییس فدراسیون تیراندازی ضمن محوری بودن نقش آموزش برای کمک به پیشرفت بیشتر ورزشکاران گفت: ورزشکاران از طریق آموزش از حقوق خود در زمینه های مختلف بیشتر آگاه می شوند و پیشنهاد ما این است که این آموزش در حیطه های مختلف در دستور کار کمیته قرار گیرد.
او ادامه داد: عوامل زیادی غیر از خود ورزشکار در کسب موفقیت او تاثیرگذار هستند که تمامی آنها از جمله خانواده، مربی، دوستان نزدیک، معلم و اطرافیان ورزشکار هر کدام نیاز به آموزش های مخصوص دارند تا در پیشرفت و موفقیت آن ورزشکار سهیم باشند.
او در پایان تاکید کرد: نقش این کمیته در شکوفایی و بازدهی هرچه بیشتر ورزشکاران حرفه ای بسیار مهم و تعیین کننده است.
لازم به ذکر است در این نشست علاوه بر حیدر فرمان از اعضای OCA از کشور کویت نمایندگان کشورهای چین، مالزی، اردن، هندوستان و ترکمنستان هم حضور داشتند.