علی دادگر: از همه ظرفیت های برای هرچه بهتر برگزار شدن لیگ اهداف پروازی استفاده می کنیم/ جوانان چشم اندازان خوبی در این رشته دارندرییس فدراسیون تیراندازی در جلسه هماهنگی تیم های حاضر در لیگ اهداف پروازی کشور که صبح امروز در فدراسیون تیراندازی برگزار شد با اشاره به استفاده از جوانان در این رقابتها گفت: جوانان چشم اندازان خوبی برای این رشته هستند و برای زنده نگه داشتن و هر چه بهتر برگزار شدن این رقابتها از همه ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این جلسه نمايندگان تیم های حاضر در لیگ اهداف پروازی حضور داشتند و هماهنگي ها جهت برگزاري هر چه بهتر اولین دوره مسابقات ليگ اهداف پروازی با شیوه جدید را مورد بحث و بررسي قرار دادند.
رییس فدراسیون تیراندازی با اشاره به استقبال گسترده تیم ها از لیگ اهداف پروازی کشور، اظهار داشت: این رقابتها بعد از گذشت 8 سال وقفه دوباره جان گرفت و امروز با استقبال خوبی که از این رشته شده است قطعا شاهد یک رقابت خوب و جذاب خواهیم بود.
دادگر یادآور شد: با فراهم کردن شرایط برای تیم‌های شرکت کننده و زمینه مناسب می توان در این رقابتها ورزشکاران خوبی را پرورش داد و به تیم ملی معرفی کرد.
رییس فدراسیون تیراندازی ادامه داد: این رقابتها در استان های مختلف فعالیت خوبی دارد و حتی شاهد تربیت و پرورش قهرمانانی هم هستیم. باید در تصمیم‌گیری ها خوب عمل کنیم تا بتوانیم یک رقابت با شکوه را با موفقیت برگزار کنیم.
دادگر در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به توافقات انجام شده با اسپانسر مسابقات و پخش های تلویزیونی امیدوارم بتوانیم چراغ این رشته را روشن نگه داریم و شاهد شکوفایی هر چه بیشتر آن باشیم .
لازم به ذکر است اولین جلسه هماهنگی با تیم های حاضر در لیگ اهداف پروازی صبح امروز با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر و جمعی از سرپرستان تیم ها و مربیان این رشته در سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.