فراخوان فدراسیون تیراندازی ایران برای لیگ اهداف پروازی / 12 الی 26 مرداد زمان ثبت نام اولیهفدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران از تیم های علاقه مند و تحت پوشش هیات ها، باشگاه ها، ادارات، سازمان ها و دیگر موسسات جهت شرکت در پنجمین دوره لیگ اهداف پروازی دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، تیم های متقاضی شرکت در این مسابقات حداکثر تا 26 مرداد ماه فرصت دارند تا فرم ثبت نام اولیه را تکمیل و به این فدراسیون ارسال کنند.
تمام تیم ها از تیراندازان رشته های تراپ آقایان، بانوان و اسکیت تشکیل خواهند شد و تعداد تیراندازان حداقل 5 و حداکثر 8 نفر برای هر تیم است که حضور یک جوان از متولدین 1379/10/01 و بالاتر در رشته تراپ آقایان در لیست 8 نفره الزامی است.
لازم به ذکر است مسابقات به صورت رفت و برگشت متمرکز در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و هر تیم در هر فصل یک نوبت عهده دار میزبانی است.
سایر شرایط مسابقات به همراه فرم اولیه به پیوست همین خبر قابل مشاهده است و دستورالعمل های اجرایی، فنی مسابقات و شرایط جذب ورزشکار پس از پایان مهلت ثبت نام و مشخص شدن تعداد تیم های شرکت کننده تنظیم و از طریق سایت فدراسیون تیراندازی در دسترس تیم ها قرار خواهد گرفت.
متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی می توانند با شماره 09123663760 (علی گداری) تماس حاصل فرمایند. همچنین شماره فاکس فدراسیون جهت ارسال فرم ها 44739004 می باشد.