فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر از فاطمه کرم زاده تجلیل کردفرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر از فاطمه کرم‌زاده بانوی بوشهری تیم ملی تیراندازی که چندی قبل سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرده بود تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سردار خلیل واعظی در آیین تجلیل از بانوی المپیکی بوشهری با تبریک در کسب سهمیه المپیکی این مهم را افتخاری برای ایران اسلامی و مردم استان بوشهر دانست و اظهار داشت: بدون شک این حرکت سبب ارتقاء جایگاه تیراندازی استان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی می‌شود.
سردار واعظی با تاکید بر توجه به ایمان لایزال الهی تصریح کرد: من معتقدم که خودشناسی همان خداشناسی است و وقتی خدا را بشناسیم و به آن متصل شویم به نیروی لایزال الهی و آنگاه به هر هدفی که بخواهید می‌رسید.
او با بیان اینکه شما برای رسیدن به این هدف قطعا تلاش فراوانی کردید گفت: ما به وجود شما دختران پسران برومند این سرزمین افتخار می‌کنیم ایران مملو از این جوانان مستعد و خاص هستند.
در ادامه رئیس هیات تیراندازی استان بوشهر هم به افتخارات این بانوی بوشهری اشاره کرد و گفت: خانم کرم‌زاده از سنین کودکی به این رشته علاقمند بود به گونه‌ای که از 10 سالگی به عضویت این رشته در آمد و در سن 12 سالگی عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران شد.
حجت الله نوری بیان کرد: این بانوی ورزشکار بوشهری هم اکنون با کوله باری تجربه و کسب افتخارات نظیر مدال نقره تیمی جوانان در مسابقات آسیایی ژاپن در سال 2016 کسب سهمیه المپیک در مسابقات آسیایی قطر در سال 2019 در رشته بادی مدال برنز تیمی و در رشته خفیف سه وضعیت مدال نقره تیمی کسب کرد.
معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان بوشهر هم گفت: خدا را شکر امروز یک کلاس آموزشی در رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی برای بانوان سازمان دوم رزم از وجود حضور خانم کرم‌زاده بهره بردند.
سرهنگ نیما مقاتلی خاطرنشان کرد: این کلاس به مدت 1.5 ساعت به طول انجامید و همکاران بانوی نیروی انتظامی در این کلاس ابراز رضایت‌مندی کردند.
فاطمه کرم‌زاده نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین حافظان امنیت کشور و استان تصریح کرد: در رشته تفنگ سه وضعیت موفق به کسب سهمیه المپیک شدم که این رشته شامل به زانو، درازکش و ایستاده است.

وی با بیان اینکه و در این رشته نفر سوم آسیا هستم بیان کرد: فقط بین بانوان من توانستم این سهمیه را در این رشته به دست آورم و بقیه بانوان ورزشکاران در رشته بادی کسب سهمیه کردند. در مسابقات قطر در رشته بادی با امتیاز 628.1 راهی فینال شدم و در فینال جایگاه هشتم را به دست آوردم . همچنین در رشته خفیف با امتیاز 1173 راهی فینال شدم و در فینال در جایگاه پنجم ایستادم و مجوز حضور در المپیک را کسب کردم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از فاطمه کرم‌زاده تنها بانوی المپیکی این استان توسط فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر با اهدای هدایای نفیسی تجلیل شد.