علی نژاد: به مدال تیراندازی در المپیک خوشبین هستیم/ دادگر مدیر توانمندی استمعاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار با ملی پوشان رشته تیراندازی و رییس این فدراسیون گفت: فدراسیون باید شرایطی فراهم کند که مشکلات در بحث فشنگ های کیفیت به حداقل برسد تا ملی پوشان تیراندازی با آرامش خاطر بیشتری تمرین کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دکتر مهدی علی نژاد با حضور در جمع ملی پوشان این رشته گفت : تیراندازی از آن دسته رشته های است که می توان در المپیک به آن خوشبین بود. جوانان تیرانداز ما با وجود تحریم ها و مشکلات آنقدر با انگیزه تمرین می کنند که قابل تحسین است. ما امیدواریم تیراندازی به همراه شمشیربازی و کاراته به جمع فدراسیونهایی که در المپیک سابقهدمدال آوری دارند، اضافه شوند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت : قطعا وزارت ورزش و فدراسیون کمک خواهند کرد که ورزشکاران المپیکی رشته تیراندازی دغدغه ای نداشته باشند و با تجهیزات به روز در المپیک حضور داشته باشند.
وی افزود: امیداورم موفقیت های بیشتری از این رشته شاهد باشیم و یقین دارم این توانمندی وجود دارد.
در ادامه علی دادگر ضمن تشکر از حضور دکتر علی نژاد در فدراسیون تیراندازی گفت : تیراندازی با حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک موفقیت های زیادی را بدست آورد که در حال حاضر با کسب 6 سهمیه در صدر تمام فدراسیون های ورزشی قرار داریم.
او در پایان خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی بهتر تلاش می کنیم در آینده نیز موفقیت های جدیدی برای کشورمان رقم بزنیم و امیدواریم به لطف خدا و تلاش ورزشکاران و مربیان توانمندمان شاهد کسب نخستین مدال تاریخ تیراندازی در المپیک توکیو باشیم.