صداقت: به کمبود فشنگ عادت کرده‌ایم/ کادرفنی پیگیر برنامه‌های تمرینی ما بود تا دچار افت نشویم.ملی‌پوش المپیکی تیراندازی گفت: در این مدتی که دچار مصدومیت بودم مسئولان فدراسیون تیراندازی لطف کردند و ضمن پیگیری آسیب‌دیدگی‌ام هماهنگی‌های لازم را هم به عمل آوردند تا بتوانم بدون مشکلی برای رفع مصدومیتم به فدراسیون پزشکی بروم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی مهیار صداقت در گفتگو با خبرگزاری میزان گفت: پس از برطرف شدن مصدومیتم از روز گذشته تمریناتم را به صورت جدی آغاز کرده‌ام.
او در خصوص بهبود شرایط خود پس از مصدومیت اظهار داشت: پس از مصدومیتی که از ناحیه کشیدگی تاندون و همچنین کتف برایم به وجود آمد با توجه به تعطیلی اردوی تیم ملی از این فرصت استفاده کردم و پیگیر آسیب دیدگی‌ام شدم.
صداقت افزود: اکنون از شرایط بهتری برخوردارم و از روز شنبه هم تمریناتم را آغاز کرده‌ام. طبق گفته‌های مسئولان فدراسیون قرار شده از نیمه دوم تیر اردوهای تیم ملی شروع شود که پس از ماه‌ها صبر و انتظار این اتفاق خوبی برای ما خواهد بود. البته بیشتر تیراندازان در استان‌های خودشان پیگیر تمرینات انفرادی خودشان بودند و از آمادگی مطلوبی هم برخوردارند.
ملی‌پوش المپیکی تیراندازی تصریح کرد: در این مدتی که دچار مصدومیت بودم مسئولان فدراسیون تیراندازی لطف کردند و ضمن پیگیری آسیب‌دیدگی‌ام هماهنگی‌های لازم را هم به عمل آوردند تا بتوانم بدون مشکلی برای رفع مصدومیتم به فدراسیون پزشکی بروم.
صداقت در خصوص اینکه آیا مهمات به اندازه کافی برای تمرین تیراندازان وجود دارد یا خیر، توضیح داد: ما به کمبود فشنگ عادت کرده‌ایم.
وی در پایان با تشکر از کادرفنی تیم ملی تیراندازی عنوان کرد: در این مدتی که تمرینات تیم ملی تعطیل بود کادرفنی همیشه پیگیر برنامه‌های تمرینی ما بود تا هم تمرینات ما خوب پیش برود و هم دچار افت نشویم.