پیام تبریک و تسلیت دادگر به مناسبت بازگشت پیکر مطهر شهید جواد الله کرمرییس فدراسیون تیراندازی به مناسبت بازگشت پیکر مطهر شهید جواد الله کرم که به تازگی تفحص شده به خانواده این شهید بزرگوار تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی،در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ
بازگشت پیکر مطهر و پاک شهید مدافع حرم جواد الله کرم را به خانواده معزز ایشان، ورزش کشور و عموم مردم شهیدپرور سراسر ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و از تمامی اقشار مردم انقلابی دعوت می کنیم بعد از اعلام تاریخ مراسم تشییع پیکر پاک این شهید، همچون گذشته جلوه‌ای دیگر از برکات دفاع مقدس را به نمایش بگذارند. از درگاه خداوند متعال برای این شهدای گرانقدر هم‌نشینی با شهدای کربلا را مسئلت دارم.
شهید مدافع حرم «جواد الله کرم» متولد دوم تیر سال ۱۳۶۰ و اهل محله مهرآباد تهران بود. وی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه اعزام شد و در جریان حمله نیروهای تکفیری به خان‌طومان در زمان آتش‌بس در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال ۹۵ به شهادت رسید. پیکر وی در منطقه مانده بود.
یاد آور می شود جواد الله کرم برادر خواهران الله کرم از مربیان و پیشکسوتان رشته تیراندازی است که سابقه درخشانی در این رشته دارند.