علی دادگر: مازندران استعدادهای بسیار خوبی دارد/ از تمام ظرفیت ها برای توسعه ورزش تیراندازی استفاده کنیدرییس فدراسیون تیراندازی گفت : با وجود زیرساختهای مناسب در استان مازندران در توسعه ورزش تیراندازی تلاش کنید. مازندران استعدادهای بسیارخوبی دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر رییس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان و رضا ملک محمدی دبیرفدراسیون در ارتباطی به صورت ویدیو کنفرانس با عادل عالیشان معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، حمید بخشی رییس هیات، عزت اله مدام لو دبیر و علی دوستی از تیراندزان این استان وارد گفتگو شدند.
در این گفتگو علی دادگر ضمن تقدیر از تیراندازان استان مازندران اظهار داشت: این استان تیراندزان بالقوه ای دارد و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود می تواند در معقوله قهرمان پروری موفق باشد.
او ادامه داد: تیراندازان استان مازندران در رقابتهای بین المللی تا کنون خوش درخشدند، کسب سهمیه المپیک هانیه رستمیان و شکستن بارها رکورد کشور توسط علی دوستی نشان از پتانسل ها ای استان دارد که با حمایت بیشتر می توان به موفقیت ها و افتخارات بیشتر برسند.
رییس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: امیدوارم با درایت مسئولین هیات استان، استعدادهای بیشتری را شناسایی و پرورش دهید . در کنار پرورش استعدادهای ، اخلاق ، روحیه پهلوانی را نیز مد نظر داشته باشید تا به موفقیت برسید.
رییس فدراسیون تیراندازی در پایان خاطر نشان کرد: به هیات استان برای راه اندازی سالن تیراندازی تجهیزاتی همچون دستگاه سیبل کش ارسال خواهد شد و با تعاملی که با وزارت دفاع صورت گرفته، یک قبضه سلاح به هیات استان اهدا می شود. .