خیراله زاده: حمایت از باشگاه های هدف اصلی هیات تیراندازی استان تهران استسرپرست هیات تیراندازی استان تهران از اهداف اصلی این هیات در حمایت از باشگاه های تهرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی استان تهران، پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمرینات، مسابقات و رویدادهای ورزشی پس از حدود سه ماه با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا برخی رشته های ورزشی مانند تیراندازی می تواند فعالیت های ورزشی خود آغاز کند.
برهمین اساس روز گذشته جلسه ای با حضور علی اصغر زرگر رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش جوانان استان تهران، راحله خیراله زاده سرپرست هیات تیراندازی، هانیه خندان سرپرست دبیری و تعدادی از باشگاهای این استان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه خیراله زاده ضمن خوشامدگویی به حاضرین گفت: برای رسیدن به یک هدف، برنامه جامع و تعامل و همکاری بیشتر با باشگاه های و حوزه ای مختلف لازم است. وی همچنین رویکردها، اهداف عمومی و اختصاصی تشکیل این جلسه را هماهنگی بیشتر بین هیات و باشگاه ها تشریح کرد.
او ادامه داد: یکی از اهداف اصلی هیات تیراندازی استان تهران حمایت از باشگاه ها است تا بتوانیم شاهد برگزاری مسابقات و پرورش استعدادها در این استان باشیم.
خیر اله زاده اظهار کرد: با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت هر چه بیشتر باشگاه می توانند با ثبت اطلاعات در سامانه بهداشت اقدام به بازگشایی و فعالیت کنند در این راستان هیات تیراندازی استان تهران با نظارت بیشتر به باشگاه امتیاز خواهد داد.
سرپرست هیات تیراندازی استان تهران تصریح کرد: به اعتقاد من برای توسعه این ورزش باید از تمام ظرفیت‌های شهر تهران بهره برد و این مسیر با همکاری باشگاه ها و حوزه ها میسر می شود.
وی ابراز امیدواری کرد که از طریق هم افزایی در این جلسه بتوانیم ضمن انجام وظیفه، با تعامل شایسته و کار تیمی برنامه‌های هیات تیراندازی استان تهران را در جهت پیشرفت ورزش تیراندازی اجرا کنیم.
در ادامه نیز علی اصغر زرگر با اشاره به لزوم حمایت از باشگاه ها گفت: باشگا ها به عنوان بازوهای هیات ها و پل ارتباطی می توانند در پرورس مستعدین به ورزش کشور کمک موثری کند.
همچنین هانیه خندان در این جلسه به مسائلی مربوط به بیمه ورزشی و سامانه ثبت شناسه ورزشکاران پرداخت و نکاتی را تشریح کرد.
رعایت مسائل بهداشتی در بازگشایی باشگاه ها، ایجاد همکاری بیشتر بین باشگاه ها، حضور فعال در المپیاد، برگزاری مسابقات و پیشنهاد راه اندازی لیگ استانی، حمایت از تیم ها و آموزش از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.
در پایان با رای گیری بین اعضا آقای خدابنده لو به عنوان نماینده باشگاه ها معرفی شد .