دادگر: درتلاشیم لیگ اهداف پروازی را فعال کنیمرییس فدراسیون تیراندازی با بیان فعال کردن لیگ اهداف پروازی گفت: با توجه به زیر ساخت های استان ها از جمله کرمان و کردستان در پی فعال کردن لیگ اهداف پروازی هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر در جلسه ویدیو کنفرانس با استان های کردستان و کرمان اظهار داشت: فدراسیون تیراندازی در طرح ملی آموزش رایگان موفق بوده که این مهم با همکاری هیات های استانی به ثمر نشست و توانستیم این رشته را بیشتر از گذشته توسعه و معرفی کنیم.
او با اشاره به برگزاری لیگ استانی تصریح کرد: تلاش داریم که لیگ اهداف پروازی را فعال کنیم و استان های کردستان و کرمان بایستی این مهم را در برنامه های خود قرار دهند تا جایگاه استان در رتبه بندی سال جدید ارتقاء یابد.
رییس فدراسیون تیراندازی با یادآوری به موضوع استعدادیابی گفت: استان کردستان استعدادهای خوبی دارد که با برنامه ریزی دقیق تر می تواند نفرات بییشتری را به اردوهای تیم ملی معرفی و الگویی برای سایر استان ها باشد. این استان با افزایش آمار بیمه شدگان می تواند این ورزش را بیشتر توسعه دهد.
دادگر در ادامه با اشاره به استان کرمان افزود: روند رو به رشد تیراندازان استان کرمان خوب است و انتظار می رود با افتتاح سالن عصر جدید در شهرستان رابر استعدادهای زیادی کشف شود بر این اساس اگر ورزشکاران جوان و آینده دار این استان از حواشی پرهیز کنند یقینا موفقیت های بیشتر را کسب خواهند کرد.
او تصریح کرد: کرمان با تیراندازانی همچون مسلم میرمحمدی و فاطمه امیربهزادی می تواند روی سکوهای قهرمانی بایستد و فدراسیون هم آماده حمایت از تیم کرمان در اعزام به مسابقات برون مرزی است تا ورزشکاران این استان بتوانند نماینده شایسته ای برای کشور باشد.
رییس فدراسیون تیراندازی در پایان خاطر نشان کرد: انتظار می رود هیات های استانی در المپیاد نخبگان شرکت و با فراهم کردن شرایطی برای کشف و شکوفایی استعدادها به این رشته ملی و مذهبی کمک کنند.
شایان ذکر است این جلسه با حضور علی دادگر رییس و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون برگزار و از استان کردستان حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان، اصغر گومه ای رییس هیات و احمد شیاسی دبیر و از استان کرمان میثم پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان، علی مرادی معاون ، محسن اسماعیلیان رییس هیات و دیگر مسئولان این استان حضور داشتند.