پیام تبریک فرهادی زاد به مناسبت روز جهانی و هفته ارتباطات و روابط عمومی به تلاشگران این عرصهمعاون توسعه ورزش بانوان در پیامی فرا رسیدن روز جهانی و هفته ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان متن پیام فرهادی زاد به مناسب روز جهانی و هفته روابط عمومی و ارتباطات به شرح ذیل است :
اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد، عمده ترین عامل توسعه انسانی است.
روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ی ژرفای معنای عمیق انسانی است.
ارایه اطلاعات صحیح و صیانت از افکار عمومی در مقابل هجمه های مختلف، دغدغه راستین کسانی است که نشر حقیقت و گسترش آگاهی های عمومی را رسالت ذاتی خود می دانند.
از این رو بر خود فرض می دانم به مناسبت فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی، از زحمات ارزشمند تمام کسانی که در این حوزه فعالیت دارند و به خصوص همراهان و همکاران بخش ورزش و جوانان که با تلاش خود موجب گسترش فرهنگ ورزش و آگاهی جامعه شوند و تأثیری مستقیم در افزایش سلامت، نشاط و توانمندی جامعه مي دارند ، شایسته بالاترین تقدیرها و احترامات هستند، اعلام ­دارم و برای این همراهان توفیق حرکت بر مدار خدمت و صداقت را از پروردگار متعال خواستارم.

مهين فرهادي زاد
٢٧/ارديبهشت/٩٩