فروزان: نخستین دوره آموزش مجازی فدراسیون تیراندازی با موفقیت برگزار شدرییس کمیته آموزش فدراسیون تیراندازی از برگزاری موفق نخستین دوره مجازی این فدراسیون در بخش داوری درجه 3 تفنگ و تپانچه خبر داد.

ایرج فروزان در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی فدراسیون تیراندازی گفت: در راستای اجرای برنامه های فدراسیون، کمیته آموزش با با هدف دانش افزایی و حفظ سلامتی افراد، تصمیم به برگزاری دوره های آنلاین گرفت که نخستین دوره آن در بخش داوری درجه 3 تفنگ و تپانچه برگزار شد.
رییس کمیته آموزش فدراسیون تیراندازی ادامه داد: این دوره با استقبال 20 شرکت کننده از سراسر کشور از 16 تا 23 اردیبهشت ماه به مدرسی مسعود کلهری برگزار شد که نخستین تجربه آموزشی از راه دوره را توانستیم با موفقیت به پایان برسانیم.
فروزان تصریح کرد: با عنایت خداوند متعال و با برنامه ریزهای منظم این فدراسیون، 40 کارگاه آموزشی در سال جاری در نظر گرفته شده است که امیداورم با برگزاری این دورها، گام های موثری در رشد این رشته برداریم .
او یادآور شد: در صدد هستیم در سال جاری با ارائه خدمات تدریس زبان به تیم های ملی و کارکنان فدراسیون، قابلیت های این کمیته را توسعه دهیم .