دادگر: هیات استان لرستان پیشرو در راه اندازی سالن تیراندازی است/ کهگیلویه و بویر احمد رشد خوبی داشترئیس فدراسیون تیراندازی با بیان این که لرستان از استانهای پیشرو در راه اندازی سالن تیراندازی است گفت: تلاش و همیاری مسئولان ورزش استان ها درجهت گسترش ورزش تیراندازی جای تشکر و تقدیر دارد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در ادامه جلسات ویدیو کنفرانسی با هیات های استانی صبح امروز جلسه ای به صورت مجازی با استان های لرستان و کهگیلویه و بویراحمد با حضور علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و رضا ملک محمدی دبیر این فدراسیون برگزار شد.
در این جلسه علی دادگر ضمن آرزوی سلامتی برای ورزشکاران کشور گفت: با توجه به استمرار شرایط ویژه کشور در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش ارتباطات حضوری در جهت حفظ سلامت افراد، فدراسیون تصمیم گرفت با برگزاری جلسات ویدیو کنفرانس با استان ها ارتباط برقرار کند.
وی افزود: خوشبختانه هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویراحمد رشد خوبی داشته است و امیداورم با برنامه های منظم این هیات در پرورش ورزشکاران مستعد و توجه به رشته اهداف پروازی و همچنین برگزاری دوره های آموزشی جایگاه این هیات به طور قابل توجهی ارتقاء یابد.
دادگر با اشاره به برگزاری انتخابات هیات استان تصریح کرد: بایستی نخستین اولویت هیات تیراندازی استان کهگیلویه برگزاری انتخابات باشد تا هرچه زودتر در جهت اهداف خود گام های موثری بردارد.
همچنین رییس فدراسیون تیراندازی با ارتباطی با استان لرستان در خصوص اهداف این استان در راه اندازی سالن های تیراندازی در شهرستان های حوزه خود گفت: تیراندازی لرستان با فعالیت ها و تلاش های خوبی که داشته قطعا می تواند با هدف خود که راه اندازی سالن ها تیراندازی در شهرهای بالای 50 هزار نفر است برسد که این نشان از برنامه ریزی منظم این استان در رشد ورزش تیراندازی دارد.
دادگر در پایان خاطرنشان کرد: هیات تیراندازی استان لرستان با هیات رییسه قوی که دارد بایستی از فضا ها و امکانات موجود بیشتر بهره مند شود و با هم افزایی با انجمن جانبازان استان، میزبان رویدادهای مهم باشد.
شایان ذکر است از استان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمد علوی مدیرکل ورزش و جوانان، اشکان طاهری سرپرست هیات تیراندازی و کرامت عالی منش دبیر و از استان لرستان، سید علی کریمی مدیرکل ورزش و جوانان، عبدالله عزیز پور معاون توسعه ورزش همگانی، فرزانه جمال شرف معاون امور بانوان، حمید خدادادی رییس هیات و رویا ثابت نایب رییس این استان در جلسه ویدیو کنفرانس حضور داشتند.