پیام نوروزی علی دادگر در آستانه سال نو هجری شمسیرییس فدراسیون تیراندازی ضمن آرزوی سلامتی برای تمام مردم ایران در سال 1399 گفت: خداوند بزرگ را شاکریم که سال 1398 سال سربلندی خانواده بزرگ تیراندازی بود و برای کلیه ورزشکاران پرافتخار رشته تیراندازی در سال مهم پیش رو آرزوی سلامت در درجه اول و موفقیت در درجه بعدی را دارم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی متن کامل پیام نوروزی علی دادگر به این شرح است:
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
خداوند منان را بسیار سپاسگزاریم که سال 1398 را سال امتحان صبوری و ایمان ما قرار داد که هرچه از قادر متعال رسد همه لطف و مرحمت است.
در سالی که گذشت اگرچه مردم سرزمینمان رنج های زیادی را تحمل کردند اما باز هم با سری بلند و رویی سفید سختی ها را پشت سر گذاشتند و پایبندی خود را به کشور ثابت کردند و بی شک همانطور که خداوند وعده داده است پس از هر سختی، آسانی قرار داده شده است.
همچنین خداوند بزرگ را شاکریم که سال 1398 سال سربلندی خانواده بزرگ تیراندازی بود و فرزندان این آب و خاک با کسب شش سهمیه برای مسابقات المپیک 2020 توکیو و مدال طلای جوانان جهان برای اولین بار در هر دو مورد تاریخ سازی کردند که بی شک این مهم بدون کمک و همیاری تمام اعضای جامعه تیراندازی ممکن نبود.
اجازه می خواهم حلول سال نو و بهار پرطراوت را کـه نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد به تمامی عزیزان و جامعه سرافراز تیراندازی کشور به ویژه همکارانم در فدراسیون تیراندازی که سال پرتلاشی را سپری کردند تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و سلامتی روز افزون را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان و خانواده محترمتان مسئلت دارم.
جا دارد به همه تلاشگران عرصه سلامت به ویژه پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند خدا قوت جانانه عرض کنم و از مردم عزیزمان میخواهم که با همدلی و رعایت مسائل ایمنی کمک کنند تا از این روزهای سخت با هم عبور کنیم.
همچنین برای کلیه ورزشکاران پرافتخار رشته تیراندازی در سال مهم پیش رو آرزوی سلامت در درجه اول و موفقیت در درجه بعدی را دارم و تمام تلاش و تمرکز خود را معطوف این دو مهم در سال 1399 خواهیم کرد.
با آرزوی توفیقات بیشتر
علی دادگر
رییس فدراسیون تیراندازی