خدمتی: تمرینات را در منزل پیگیری می کنم/ نباید زمان را از دست بدهیم و تمرین نکنیمبانوی ملی پوش تیراندازی کشورمان گفت: چون زمان زیادی تا شروع المپیک نداریم؛ نباید زمان را از دست بدهیم و تمرین نکنیم در منزل تمرینات را پیگیری می کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، نجمه خدمتی در خصوص پیگیری تمرینات تیم ملی تیراندازی اظهار داشت: به خاطر شرایط به وجود آمده تمام ملی‌پوشان در منزل تمرین می‌کنند. چون زمان زیادی تا شروع المپیک نداریم، نباید زمان را از دست بدهیم و تمرین نکنیم. تمام تمرکز ما روی تمرین است. تا بتوانیم سطح آمادگی خودمان را حفظ کنیم تا با شروع تمرینات مشکلی از لحاظ آمادگی نداشته باشیم.
وی افزود: قرار بود در مسابقات جام جهانی هندوستان شرکت کنیم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا نه تنها این مسابقه بلکه سایر رقابت‌ها هم به تعویق افتاده است. منتظر هستیم تا ببینیم با رفع این بیماری در چه مسابقاتی باید حضور پیدا کنیم. مسابقات آزمایشی المپیک هم کنسل شد.
ملی‌پوش تیراندازی با اشاره به اینکه نحوه تمرینات حضوری با غیرحضوری متفاوت است، گفت: بدون شک حضور در اردو و تمرینات از تمرین کردن در منزل بسیار برای ما تاثیرگذارتر است. این نوع تمرین هیچ وقت جای تیر زدن در سالن و محیط واقعی را نمی‌گیرد.
خدمتی در خصوص اینکه به دنبال چه نتیجه‌ای در المپیک است، توضیح داد: اگر حمایت شویم صددرصد نتیجه دلخواهی را در المپیک خواهیم گرفت. البته با این وجود هیچ چیزی در آینده مشخص نیست اما امیدوارم در روز مسابقه شرایط به خوبی برای ما پیش برود تا به نتیجه دلخواه در توکیو برسیم.

منبع: میزان