علی دادگر: اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران و حفظ سرمایه های ملی ما است/ تمام تلاش‌مان را برای مقابله با ویروس کرونا انجام می دهیمرییس فدراسیون تیراندازی گفت: اولویت اصلی ما سلامتی ورزشکاران است و برای حفظ سلامتی تیراندازان کلیه مصوبات و راهکارهای مقابله با این ویروس را انجام خواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر در این باره گفت: با توجه به شیوع این ویروس، فدراسیون تیراندازی با همیاری تمامی همکاران در اقدامی با نظر و دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان کلیه امور از جمله مسابقات و برنامه های آموزشی خود را در فدراسیون و تمام استان ها به تعویق انداخت.
رییس فدراسیون تیراندازی ادامه داد: در حال حاضر برای حفظ سلامتی ورزشکاران و کارکنان این فدراسیون با انتشار اطلاعیه و آموزش های لازم برای آنان در تلاش هستیم تا این دوران به خوبی و با سلامتی پشت سر بگذاریم.
وی افزود: همچنین با اطلاعیه به تمام هیات های استانی اعلام کردیم تا اقدامات لازم برای مبارزه با ویروس کرونا را انجام دهند که این مهم به مراتب واجب ‌تر و حائز اهمیت ‌تر از تمام امور جاری است.
رییس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: تمام فضاهای فدراسیون اعم از سالن ها، خوابگاه ها و سایر اماکن را با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی ضدعفونی کردیم و تمرینات تیراندازان را به صورت دور تمرینی با هماهنگی مربیان پیگیری می کنیم. در صورت برگزاری مجدد اردوها هم حتما با حضور و کنترل نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی و در نظر گرفتن تمامی جوانب پیشگیرانه سلامتی ملی پوشان را از هر لحاظ بیمه خواهیم کرد.
وی خاطر نشان کرد: اولویت اصلی ما سلامت تمامی ورزشکاران است. از همان لحظه که خطر بیماری کرونا حس شد، بلافاصله ساعات کار را کم کردیم و تردد را به حداقل رسانیدم. منتهی تلاش‌مان بر این است که ورزشکاران کمترین لطمه را ببینند.