تیم نزاجا قهرمان لیگ دسته یک تیراندازی آقایان شدلیگ دسته یک تیراندازی آقایان در رشته تفنگ بادی با قهرمانی تیم نزاجا همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها امروز 24 بهمن ماه به میزبانی باشگاه غدیر در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در هفته پایانی رشته تفنگ بادی، تیم نزاجا با کسب بالاترین امتیاز به عنوان قهرمان شناخته شد و تیم های هیات ایلام و شهید لطفی هوا فضا دوم و سوم شدند.
همچنین هفته نهم لیگ دسته یک تیراندازی آقایان و با رقابت 6 تیم تفنگ بادی، در نهایت تیم های، نزاجا، هیات ایلام و ماتریس توانستند با شکست تیم های هیات مازندران، شهید لطفی هوافضا و هیات همدان به برتری دست یابند.
در رشته تپانچه بادی نیز 12 تیم حضور داشتند که در نتیجه تیم های هیات همدان، شهید لطفی هوافضا، هیات مازندران، شهید مهرانی، فرمان مشهد و بانک کارآفرین با غلبه بر تیم های پردیسان، هیات ایلام، ماتریس، باشگاه غدیر، آتی تابناک و اسپوتا به پیروزی رسیدند.
در فینال تفنگ بادی، امیرحسین گل پسند، دانیال شریفی و رضا فتاحی هر سه از هیات ایلام به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در فینال تپانچه بادی نیز، علی میرزایی از باشگاه غدیر، مرتضی علی محمدی از بانک کارآفرین و حمید رضا مصطفوی از شهید لطفی هوافضا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
این مسابقات با اسپانسری شرکت ماتریس از طریق شبکه ورزش سیما به صورت زنده پوشش داده شد.
شایان ذکر است در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه ها برگزار شد.