بانوان تیرانداز المپیکی کشورمان تست آمادگی جسمانی دادندچهار بانوی تیرانداز المپیکی در دو رشته تفنگ و تپانچه با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، تمرینات آماده سازی تیم ملی تیراندازی بانوان جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا که هر دو رویداد جزو مسابقات کسب سهمیه المپیک نیز بود، از اوایل مهرماه 1398 آغاز شد.
در ادامه و در جریان مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان در برزیل آرمینا صادقیان در تفنگ بادی، در مسابقات قهرمانی جهان چین نجمه خدمتی در تفنگ بادی و مسابقات قهرمانی آسیا که آذرماه و به میزبانی قطر برگزار شد، هانیه رستمیان در تپانچه بادی و فاطمه کرم زاده در تفنگ سه وضعیت موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک 2020 توکیو شدند که این نفرات صبح امروز در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
پس از پایان مسابقات مذکور، اردوهای آماده سازی تیم ملی تیراندازی بانوان با حضور چهار تیرانداز سهمیه گرفته و دیگر اعضای این تیم به صورت پیوسته ادامه دارد.
گفتنی است کلیه تمرینات فنی و تکنیکی اعضای تیم ملی تیراندازی بانوان در محل فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزادی و زیر نظر الهام هاشمی سرمربی تیم تفنگ و محسن نصر اصفهانی مربی تیم تپانچه پیگیری می شود.
همچنین تمرینات بدنسازی این دو تیم، علاوه بر مجموعه ورزشی آزادی در آکادمی ملی المپیک و زیر نظر بیتا سبزی مربی بدنساز تیم ملی تیراندازی بانوان دنبال می شود.