دیدار نخستین بانوی پرچم دار کشورمان در بازی های المپیک با رییس فدراسیون تیراندازیلیدا فریمان نخستین بانوی پرچم دار کشورمان در بازی های المپیک آتلانتا 1996 با علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی دیدار و از مجموعه ورزشی تفریحی که به نام وی نام گذاری شده بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، با دعوت فدراسیون تیراندازی لیدا فریمان به همراه خانواده با علی دادگر دیدار و از بخش های مختلف و سالن های این فدراسیون بازدید کرد.
در این دیدار علی دادگر ضمن خوش آمدگویی به این بانوی قهرمان کشورمان در خصوص شرایط وی در دوران ورزشی و قهرمانی با وی به گفتگو پرداخت و با اشاره به تلاش های این قهرمان در ورزش تیراندازی برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
همچنین علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی با اهدای هدیه ای از لیدا فریمان و دختر این بانوی قهرمان تقدیر کرد.
در جریان این دیدار و در راستای ارج نهادن به مقام قهرمانان مجموعه ورزشی تفریحی به نام لیدا فریمان با همکاری فدراسیون تیراندازی و شهرداری منطقه 22 نام گذاری شد. این مجموعه شامل زمین های چمن مصنوعی، پنتبال، مسیر تندرستی، باشگاه بدن سازی، بدیمنتون، والیبال ساحلی، بسکتبال، فوتبال، میز پینگ پنگ و... می باشد که در محل شهرک لاله واقع در محله زیبا دشت احداث شده است .
در پایان نیز لیدا فریمان نخستین بانوی پرچم دار کشورمان در بازی های المپیک به همراه علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی از بخش های این مجموعه تفریحی بازدید کردند.