برترین های هفته ششم لیگ دسته یک تیراندازی آقایان معرفی شدندهفته ششم لیگ دسته یک تیراندازی آقایان در دو رشته تفنگ و تپانچه با معرفی تیم و نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها به میزبانی هیات همدان امروز 20 دیماه در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در رشته تفنگ بادی و با رقابت 6 تیم، تیم های، نزاجا، هیات ایلام و هیات مازندران با غلبه بر تیم های شهید لطفی هوافضا، ماتریس و هیات همدان به پیروزی رسیدند.
در رشته تپانچه بادی نیز در رقابت 12 تیم، تیم های نزاجا، بانک کارآفرین، شهید لطفی هوافضا، فرمان مشهد، پردیسان و شهید مهرانی برابر تیم های اسپوتا، هیات همدان، غدیر، هیات ایلام، آتی تابناک و ماتریس به پیروزی دست یافتند.
در فینال تپانچه بادی، حمیدرضا مصطفوی از شهید لطفی هوافضا، علی آذر پیر از هیات همدان و حسین ظفر جعفر زاده از فرمان مشهد به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در فینال تفنگ بادی نیز، پارسا امیدیان از هیات ایلام، ابراهیم فتحی از نزاجا و دانیال شریفی از هیات ایلام به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با اکبر محمودی مشاور عالی فدراسیون، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ، مسعود کلهر خبره ورزشی و جمعی از مربیان و سرپرستان تیم ها برگزار شد.