معرفی برترین های هفته ششم لیگ دسته یک تیراندازی بانوانهفته ششم لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته پایانی نیم فصل اول لیگ دسته یک تیراندازی بانوان به میزبانی تیم آتی تابناک در حالی پیگیری شد که بدلیل چند دیدار معوقه، تیم ها برتر بعد از برگزاری این دیدارها مشخص می شود.
در بخش تیمی رشته تفنگ بادی، تیم های هیات قم، پارس جم، مقاومت، تیگرا، برلیان 22 و شاتین در مقابل تیم های پردیسان، هیات همدان، هیات کرمان، اسپوتا، دانشگاه آزاد و هیات مازندران پیروز شدند.
در رشته تپانچه بادی نیز، تیم های رایمون، هیات کرمان، اسپوتا، هیات مازندران، ارسنجان فارس و همدان در برابر تیم های هیات قم، آتی تابناک، مقاومت، تیگرا، دانشگاه آزاد و شاتین به برتری دست یافتند.
همچنین در فینال رشته تفنگ بادی، فاطمه کبیری از برلیان 22، نیلوفر حمیدی از پارس جم و مریم شفیعی پور از دانشگاه آزاد به ترتیب در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته تپانچه بادی، فائزه محمدی از هیات کرمان، معصومه هاشمی از ارسنجان فارس و مهدیه احمدی از شاتین به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
شایان ذکر است مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، مسعود کلهر خبره ورزشی، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ و جمعی از مربیان و سرپرستان تیم ها برگزار شد.