دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی با رییس فدراسیون تیراندازیحسین عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی با حضور در فدراسیون تیراندازی با علی دادگر رییس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این جلسه در خصوص توسعه ورزش تیراندای بحث و گفتگو شد تا در جهت پیشرفت و ارتقا هرچه بهتر این ورزش ملی و مذهبی در استان گامهای خوبی برداشته شود .
در ادامه مدیر کل استان خراسان جنوبی ضمن تشکر از فعالیتهای انجام شده در فدراسیون تیراندازی و کسب 6 سهمیه تاریخی افزود: این رشته ورزشی نیاز به حمایت ویژه دارد که با فراهم کردن تجهیزات و امکانات مناسب کسب مدال المپیک دور از دسترس نخواهد بود.
رئیس فدراسیون نیز ضمن تشکر از حسین عزیزی مدیر کل استان خراسان جنوبی، ظرفیت های این استان را بسیار خوب دانست و گفت: استان خراسان جنوبی استعدادهای خوبی در تیراندازی دارد به همین خاطر با توجه به حمایت های خوب مدیر کل، انشالله قهرمانان بیشتری همچون نجمه خدمتی نخستین بانوی المپیکی کشورمان در تیمهای ملی خواهیم داشت .
در این جلسه با توجه به پتانسیل موجود استان خراسان جنوبی در رشته تیراندازی و فعالیت های فدراسیون دو طرف بر تقویت همکاری فی ما بین تاکید کردند.