انعقاد تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون تیراندازیدر راستای طرح ملی آموزش رایگان تیراندازی و پشتوانه سازی برای این رشته ورزشی در سطوح پایه، تفاهم نامه ای بین وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون تیراندازی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مراسم مبادله تفاهم نامه معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون تیراندازی صبح امروز 4 آذرماه در محل ساختمان وزارت آموزش و پرورش با حضور دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی، محمد جعفری مدیر کل تربیت بدنی و سید احمد باقری مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
از جمله اهداف مهم این تفاهم نامه پشتوانه سازی و تقویت و بنیه سازی برای تیم های ملی، توسعه و گسترش ورزش تیراندازی در سطح کشور، مشارکت در آموزش معلمان رشته تربیت بدنی، بهره برداری از منابع موجود، آموزش دانش آموزان و استعدادیابی در راستای پروش بلند مدت ورزشکاران رشته تیراندازی است.
در پایان رییس فدراسیون تیراندازی خاطر نشان کرد: باتوجه به ظرفیت های موجود هر دو طرف فرصت و فضای مناسب برای این تعامل وجود دارد و هیات های استانی و آموزش و پرورش در سطح کشور بستر مناسب جهت این همکاری را دارا هستند و می توان به صورت مکمل، از امکانات هر دو طرف استفاده کرد تا بهترین اقدام عملی برای توسعه ورزش تیراندازی در سراسر کشور فراهم شود.
در پایان این نشست، تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون تیراندازی و وزارت آموزش و پرورش به امضای طرفین رسید.