جام‌بزرگ: اصلی ترین رقبای ما ورزشکاران هند، ژاپن، چین ، تایلند و کره به شمار می روندبانوی ملی پوش کشورمان در بازی‌های آسیایی جاکارتا با بیان اینکه کسب مدال در این بازی‌ها سخت است، گفت: برای کسب مدال باید به مصاف حریفان قدرتمندی از کشورهای هند، ژاپن، چین ، تایلند و کره برویم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مه لقا جام بزرگ ملی پوش کشورمان در رشته تفنگ با بیان این که قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا اردوی تمرینی پرفشاری را سپری می کند، گفت: این اردو کمک می کند تا در کنار کادر فنی و مربیان، آمادگی کاملی را داشته باشیم.
وی با بیان این که مسابقات تیراندازی در آسیا از سطح بالایی برخوردار است، گفت: تیم چین به عنوان قهرمان جهان در این بازیها حضور دارد و بسیاری از تیم‌ها از جمله هند، ژاپن ، تایلند و کره نیز در سالهای اخیر رشد و پیشرفت خوبی داشته اند و این کار را برای ما سخت می کند.
ملی پوش کشورمان در ادامه افزود: من در جاکارتا در رشته تفنگ سه وضعیت به میدان خواهم رفت و امیدوارم در این رشته برای خود و کشورم کسب افتخار کنم.
جام بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: از همه مردم ایران می خواهم برای کسب موفقیت کاروان ایران و حمایت معنوی از فرزندان خود همه ما را دعا کنند تا انشاالله با دست پر به میهن بازگردیم.