باب اله زارع: لیگ تیراندازی استان گیلان با استقبال خوبی برگزار شدرییس هیات تیراندازی استان گیلان از برگزاری هفتمین دوره لیگ تیراندازی این استان با استقبال خوب علاقمندان به این رشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، باب‌اله زارع رییس هیات تیراندازی استان گیلان در این باره گفت: این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته‌های تفنگ و تپانچه به میزبانی شهرستان بندر انزلی برگزار شد.
رئیس هیات تیراندازی استان گیلان افزود: این مسابقات با استقبال خوب علاقمندان، ورزشکاران و همچنین حمایت مسئولین استانی و شهرستانی همراه بود تا بتوانیم هشتمین دوره این مسابقات را با برنامه ریزی و کیفیت بهتری برگزار کنیم.
زارع ضمن تشکر و قدردانی از عوامل برگزاری هفتمین دوره لیگ تیراندازی گیلان، تصریح کرد: با وجود شرایط سخت و هزینه های بالایی که امروز بر روی ورزش کشور سایه افکنده، تنها عشق و علاقه است که می تواند دوستداران و علاقه مندان این ورزش را گرد هم آورد.
زارع ادامه داد: در رده بندی انفرادی رشته تپانچه بانوان «فاطمه مهدی‌زاده» از تیم شهید امین اصغری رشت اول شد و «سیده ریحانه موسوی» از تیم شهید علیرضا ناصحی رودسر و «مریم فریدونی» از تیم شهید محمد راحلی مقدم دوم و سوم شدند.
وی اضافه کرد: در رشته تپانچه آقایان نیز «سجاد پورحسینی» ملی پوش تیم شهید امین اصغری رشت در جایگاه نخست ایستاد و «میلاد نیکویی» از تیم شهید یعقوب یوسفی صومعه‌سرا و «عباس ژاله» از تیم شهید ابراهیم کشاورز لاهیجان دوم و سوم شدند.
رئیس هیات تیراندازی گیلان افزود: در رشته تفنگ بانوان «غزل غلامی» از تیم شهید علیرضا ناصحی رودسر عنوان اولی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد و «معصومه عسگری» از تیم شهید یعقوب یوسفی صومعه سرا و «عالیه اصغری » از تیم شهید محمد راحلی مقدم رشت به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
و در نهایت در رشته تفنگ آقایان «شاهین محمدی نژاد» از تیم شهید ابراهیم کشاورز لاهیجان اول شد و «میثم راحلی مقدم» از تیم شهید محمد راحلی مقدم رشت و «آرین گوهری» از تیم شهید محمود قلی‌پور رشت دوم و سوم شدند.
زارع با اشاره به اعلام نتایج مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات لیگ تیراندازی استان، گفت: در رده بندی تیمی رشته تپانچه تیم «شهید امین اضعری» رشت با مجموع ۷۸ امتیاز قهرمان شد و تیم‌های شهید «ابراهیم کشاورز» لاهیجان و شهید «علیرضا ناصحی» رودسر با امتیاز ۶۲ و ۴۴ دوم و سوم شدند.
وی خاطرنشان کرد: در رده بندی تیمی رشته تفنگ نیز تیم شهید «یعقوب یوسفی» صومعه سرا با ۷۴ امتیاز اول شد و تیم‌های شهید «محمد راحلی مقدم» رشت و شهید «ابراهیم کشاورز» لاهیجان با امتیاز ۶۸ و ۵۰ دوم و سوم شدند.

گفتنی است: در پایان این رقابت ها به تیم ها و نفرات برتر حکم قهرمانی و هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.