درخشش تیراندازان تیم تیگرا در هفته دوم لیگ دسته یک بانوانفینال هفته دوم لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با اولی ورزشکاران تیم تیگرا در دو رشته تفنگ و تپانچه همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این سری از رقابتها به میزبانی تیم شاتین در حالی برگزار شد که بعد از مرحله مقدماتی در بخش تیمی رشته تفنگ تیم های برلیان 22، تیگرا، مقاومت، دانشگاه آزاد، اسپوتا و پارس جم با غلبه بر تیم های هیات قم، مازندران، شاتین، هیات همدان و پردیسان به پیروزی رسیدند.
اما در بخش تیمی تپانچه بادی نیز، هیات مازندران، مقاومت، دانشگاه آزاد، رایمون و آتی تابناک با برتری بر تیم های تیگرا، شاتین، هیات همدان، اسپوتا و هیات کرمان به عناوین برتر دست یافتند.
در این رشته دیدار تیم های هیات قم و ارسنجان فارس به تعویق افتاد.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، نورا کسری از تیگرا، عاطفه کریمی از پارس جم و یلدا سلیمانی از مقاومت به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته تپانچه بادی نیز با برگزاری فینال، زهرا ایلیات از تیگرا در مکان اول، فاطمه سادات احمدی از دانشگاه آزاد در مکان دوم و معصومه خدابنده لو از هیات همدان در مکان سوم ایستادند.
گفتنی است این رقابتها با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، لاله عبادی کارشناس رشته تیراندازی و نماینده وزارت ورزش و جوانان و سرپرستان و مدیران باشگاه برگزار شد.