دادگر: استان گیلان سرشار از استعداد استرییس فدراسیون تیراندازی در بازدید از امکانات و ظرفیت های استان گیلان این استان را سرشار از استعداد توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در سفری یک روزه به همراه باب الله زارع رییس هیات استان گیلان از سایت اهداف پروازی رشت بازدید کرد.
وی پس از بازدید از سایت اهداف پروازی این استان از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان تشکر کرد و اظهار داشت: جا دارد از تلاش ها و پیگیری های هیات تیراندازی استان گیلان نیز تقدیر کرد و امیدوارم با حضور مسئولان ورزش کشور در هفته تربیت بدنی شاهد بهره برداری این میدان المپیکی باشیم تا این استان با استفاده از پتانسیل و ظرفیت ها به یک مرکز قهرمان پروری تبدیل شود.
رییس فدراسیون تیراندازی در ادامه گفت: استان گیلان استعدادهای خوبی در رشته تیراندازی دارد و با افتتاح این سایت و برنامه ریزی مسئولان ورزش کشور خبرهای خوبی در آینده خواهیم شنید.
دادگر با اشاره به برگزاری لیگ اهداف پروازی خاطر نشان کرد: امیداوارم استان گیلان در رشته اهداف پروازی نیز قهرمانانی همانند سجاد پورحسینی را پرورش دهد و در لیگ اهداف پروازی فدراسیون حضور پر رنگی داشته باشد.
مجموعه تیراندازی اهداف پروازی گیلان در قالب سایت المپیکی استاندارد در چهار زمین و در محل مجموعه ورزشی سردار جنگل رشت (فلکده) پیش بینی شده که در حال حاضر یکی از این زمین ها افتتاح خواهد شد و می تواند میزبان اردوهای تیم ملی باشد.