برترین های هفته اول لیگ برتر تیراندازی آقایان معرفی شدندبا برگزاری هفته اول لیگ برتر تیراندازی آقایان تیم ها و نفرات برتر معرفی و شناخته شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تیراندازی آقایان در حالی امروز 14 شهریورماه با حضور 7 تیم آغاز شد که در رشته تفنگ بادی، تیم های نزاجا و ساچمه بیژن با شکست تیم های شرکت ملی حفاری و هیات اردبیل به برتری رسیدند.
در تپانچه بادی نیز تیم های مقاومت، هیات اردبیل و نزاجا با برتری مقابل تیم های زائر، ساچمه بیژن و شرکت ملی حفاری به پیروزی دست یافتند.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، امیر محمد نکونام و مهیار سهرابی هر دو از نزاجا موفق شدند مقام های اول و دوم را کسب کنند و امیر سیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن سوم شد.
در تپانچه بادی نیز، محمد علی پساویده از هیات اردبیل، جواد فروغی و محمد رسول عفتی هر دو از مقاومت به ترتیب در مکان های اول تا سوم ایستادند.
در این هفته بدلیل حضور 2 ورزشکار تیم تفنگ زائر در مسابقات جام جهانی برزیل دیدار این تیم در مقابل فولاد مبارکه سپاهان طبق مقررات به تعویق خواهد افتاد.
گفتنی است، این رقابتها با حضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ و مسعود کلهر خبره ورزشی برگزار و از طریق شبکه سراسری خبر و رادیو ورزش روی آنتن رفت.