بشارتی: تلاش می‌کنم در آخرین مسابقه سهمیه بگیرمرامتین بشارتی برای آمادگی بهتر جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیایی قطر قرار است تمریناتش را در آمریکا پیگیری کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا قطر آخرین پنجره توزیع سهمیه بازیهای المپیک برای ورزشکاران آسیا در رشته تیراندازی محسوب می‌شود و کشورهای آسیایی که تاکنون موفق به کسب سهمیه نشده‌اند تلاش می‌کنند تا در آخرین میدان جواز حضور در بازی های المپیک 2020توکیو را کسب کنند.
برهمین اساس رامتین بشارتی ملی‌پوش اسکیت ایران هم اعلام کرد برای آمادگی بهتر جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیایی قطر قرار است تمریناتش را در آمریکا پیگیری کند.
بشارتی در ادامه گفت: باتوجه به اینکه قطر آخرین مسابقه کسب سهمیه المپیک است. من چند سال به فکر این بودم که تمریناتم را در کشوری دیگر ادامه دهم به همین دلیل با توجه به چندماه فرصتی که تا مسابقات قطر مانده تصمیم گرفتم به آمریکا بروم.
وی تصریح کرد: از حدود 4 سال قبل اقدام به دریافت ویزای آمریکا برای ادامه تحصیل کرده بودم که صدور ویزای بنده مصادف شده با مسابقات پیش روی آسیایی که شاید 4 سال دیگر من این فرصت را نداشته باشم که در المپیک شرکت کنم به همین دلیل با هزینه شخصی تصمیم گرفتم با امکانات به روز در آمریکا تمرین کنم. فدراسیون هم نام مرا در لیست ورزشکاران اعزامی به قطر قرار داده و تلاش می‌کنم با تمرینات خوب سهمیه را بگیرم.
ملی‌پوش اسکیت ایران خاطر نشان کرد: 2-3 مربی و چندین باشگاه مدنظرم هستند که باید به آنجا بروم و با آنها مذاکراتی داشته باشم . در آنجا مشکل فشنگ مطرح نیست و امکانات هم به روز است.
این نوع برنامه ریزی در سایر فدراسیون ها و ورزشکاران حرفه ای از چند سال قبل انجام شده که ورزشکاران جهت تمرینات بهتر به سایر کشورهای دارای امکانات می روند.