پرونده دومین المپیاد استعدادهای برتر رشته تیراندازی دختران بسته شددومین المپیاد استعدادهای برتر رشته تیراندازی در بخش دختران با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها به مناسبت هفته دولت با حضور بیش از 200 ورزشکار از 29 استان کشور در حالی پیگیری شد که در رشته تفنگ بادی دختران، استان آذربایجان غربی با کسب بالاترین امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم های تهران و بوشهر دوم و سوم شدند.
در بخش تیمی تپانچه بادی دختران نیز، تیم اصفهان اول شد و تیم های خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی دختران، فاطمه کبیری از تهران، ساینا تیموری و طلا قلی پور هر دو از آذربایجان غربی به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته تپانچه بادی دختران نیز، زینب شکاری از اصفهان، یگانه جعفری از تهران و مهدیسا برزگر از مازندران به ترتیب در مکان های اول تا سوم ایستادند.
همچنین در رشته تراپ دختران، مهرنوش یار محمدی از فارس، آرشیدا مخترع از تهران، ساناز حسین زاده از خراسان جنوبی به ترتیب به عناوین برتر دست یافتند.
گفتنی است مراسم اهدای مدال و کاپ ورزشکاران با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، شهربانو امانی عضو شورای شهر استان تهران، فاطمه سلیمی معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، عباس خزایی رییس هیات تهران، مریم سلطانی رییس هیات چهارمحال و بختیاری و دیگر مسئولان فدراسیون و هیات های استانی برگزار شد.