برترین های دومین المپیاد استعدادهای برتر رشته تیراندازی پسران معرفی شدندبا برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر رشته تیراندازی در بخش پسران، تیم ها و نفرات برتر معرفی و شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دومین المپیاد استعدادهای برتر رشته تیراندازی به مناسبت هفته دولت با حضور بیش از 200 ورزشکار از 29 استان کشور پیگیری شد که در نهایت در رشته تفنگ بادی پسران استان آذربایجان غربی با کسب بالاترین امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم های ایلام و تهران دوم و سوم شدند.
در بخش تیمی تپانچه بادی پسران نیز، تیم اصفهان موفق به عنوان قهرمانی شد و تیم های تهران و خوزستان به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی پسران، پارسا معین وزیری از تهران، محمد حسین رهسپار از خوزستان و محمد متین سیام پور از اصفهان به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته تپانچه بادی پسران نیز، محمد حسین کیا از گلستان، شایان تمدن از خوزستان و محمد حسین نجیمی از اصفهان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنین در رشته تراپ پسران، امیرشیخ السلام از تهران، محمد خواست خدایی از فارس و حسین دهقان از بوشهر به ترتیب به عناوین برتر دست یافتند.
در پایان نیز از دو ورزشکار کم سن و سال حاضر در این رقابتها با حضور رییس فدراسیون تقدیر شد.
گفتنی است این رقابتها با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، ابوالفضل ملاجعفری معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، اکبر محمودی مشاور عالی، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، وجیهه نقوی نماینده وزارت ورزش و جوانان، عباس خزایی رییس هیات تهران، نرگس کشاورز رییس هیات البرز، کبری غیاثی رییس هیات ایلام و دیگر مسئولان فدراسیون و هیات های استانی برگزار شد.