بدرقه تیم‌ ملی تیراندازی به اهداف پروازی کشورمان‌ به مسابقات جام جهانی فنلاندجلسه توجیهی تیم اعزامی به رقابت های جام جهانی فنلاند و کسب سهمیه بازی های المپیک با حضور رییس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این جلسه با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، نمایندگان بانک رفاه کارگران کشور به عنوان حامی مالی و اسپانسر تیم، اکبر محمودی مشاور عالی، رضا ملک محمدی دبیر، سعید مرادی مسئول امور بین الملل ، ناصر رسولی رییس سازمان تیم های ملی،مربیان، کادر فنی و 6 تیرانداز اعزامی برگزار و در خصوص مسائل مختلف اعزام بحث و گفتگو شد.
در این نشست علی دادگر در سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای تیراندازان با بیان اینکه امیدوارم نماینده‌های خوبی برای کشورمان باشید، گفت: این رقابتها چهارمین میدان جهانی کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 تو کیو است که با حضور 407 ورزشکار از 66 کشور جهان در شهر لاتی فنلاند برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور اعزام ها به صورت منظم در حال انجام است که جا دارد از بانک رفاه کارگران برای حمایت از تیم ملی تشکر کنم و امیداوارم شما با تلاش و کسب تجربه بتوانید در بهترین شرایط بدرخشید.
دادگر خاطر نشان کرد: این تیم از همدلی و صمیمیت خوبی برخوردار است. یقین دارم ورزشکاران ایران می توانند در بزرگترین رویداد ورزشی برای کشورمان بجنگند و افتخارآفرینی کنند.
در ادامه نیز مدیر سازمان تیم های ملی نکاتی را در خصوص شرایط آب و هوایی و موارد مربوط به ملی پوشان و کادر فنی ارائه کرد تا با آمادگی کامل در این مسابقات حضور یابند.
محمد حسین پرورش نیا، نریمان نیک خو و بابک یگانه در رشته تراپ و علی دوستی، رامتین بشارتی و امیر محمد دادگر در رشته اسکیت ملی‌پوشان اعزامی به رقابت‌های جام جهانی هستند.
هدایت این تیم برعهده فرشید عبدالمحمدی به عنوان مربی و سرپرست است.
گفتنی است تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی کشورمان با حمایت مالی بانک رفاه کارگران در این رقابت ها حضور پیدا می کند.